sobota 13. ledna 2018

Story stones

Kamínky s příběhem. 
Mnoho z nás je s dětmi jistě už zkoušelo tvořit doma.
Kamínky jsou lukrativní, snadno dostupný materiál a děti jich mají věčně plné kapsy.
Tyhle kamínky však mají něco navíc.

Tyhle kamínky s příběhem dostaly moje děti k Vánocům od mé nejspřízněnější duše, která žije jednou nohou v Chorvatsku. Protože je to duše velice kreativní a v současné době na mateřské dovolené s dvojčaty, našla si zajímavý ventil, jak unikat každodennímu stresu za pomocí malování. Maluje na kameny různorodé příběhy, od pohádky o Červené Karkulce až po portréty těhotných a kojících žen. Co mi přijde ale úžasné úplně nejvíc- všechny svoje hlaďoučké kamínky zdobí za pomocí palety 6 základních barev a všechny ostatní odstíny si míchá úplně sama. 

Ve dvou půvabných a vtipných kufříčcích tedy naše děti dostaly dvě různé kamínkové hry.
Lotka obdržela balanční hru. List lopuchu namalovaný na nerovném kameni, na který skládá berušky a stonožku tak, aby ho vyvážila. Tahle hra popravdě baví úplně všechny, včetně dospělých. Mikulášek dostal sadu vesmírných planetek, jednu raketu a svoje hvězdné znamení. Což byla trefa do černého, protože si moc přál i kosmodrom z lega. 


Pokud toužíte po svém vlastním příběhu na kamenech, mrkněte se na další tvorbu Levandulové Jadranky. ♥

6 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Nadherne, muzu se zeptat odkud je ten ,,vesmir,, ? Da se to nekde koupit nebo jste vyrabela ? Dekuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte tu prošitou látku vespod? Ta je z dřevěné sady planet od Sůvových! http://princavecernice.blogspot.cz/2017/07/vzhuru-na-obeznou-drahu.html

   Vymazat
 3. Veru, to je zase krása! Zrovna dnes jsem to jedním okem zachytila na fb a teď je to tu znovu. Ještě třetí impuls a budu s tím muset něco dělat. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. tak toto je parada. tie lienky su nadherne!

  OdpovědětVymazat